Mensan Menteşe ve Kapak Ekipmanları Ostim -Ankara

Mensan Menteşe Tarihçe

1977 yılında 300 m2'lik bir alanda kurulan Mensan Menteşe şu anda 2000 m2'nin üzerinde bir alanda hizmet vermektedir. Türkiye'de ahşap ve plastik pencerede çift açılım sistemini ilk üreten firma olmanın gururunu taşımaktadır. Türkiye ve Almanya'da tasarlanmış modern makina, ekipman ve uzman kadrosu ile kalıcı bir kurum yapısı ve garantili bir marka oluşturmuştur.

İmalat hayatına mobilya menteşeleri üreterek başlayan firmamız daha sonra kapı ve pencere menteşeleri imalatı ile pazarda önemli bir yer tutmayı ve marka oluşturmayı başarmıştır. 1994 yılında limited şirket ünvanı alan firmamız yeni pazarlar ve yeni müşteriler edinmek üzere; savunma sanayi, otomotiv, makine, raylı sistemler ve bilimum endüstriyel alanlarda hizmet veren ülkemizde yerleşik bir çok firma ile ticari irtibat kurmuştur. Son zamanlarda endüstriyel pazara yönelik ürün geliştirme ve üretimi için odaklanan firmamız, altyapısını bu amaçla en iyi şekilde geliştirmiş ve müşteri taleplerine göre istenilen kalitede menteşe üretimi gerçekleştirmektedir. Firmamız, prensiplerinden ödün vermeyerek ulaştığı kalite sayesinde büyük beğeni toplamış, kısa süre içinde yurt çapında geniş bir alana yayılmıştır. Üretim çeşitlerimiz her geçen gün artmakta, kalitemiz yükselmektedir.

Her türlü kapı, kapak ve pencerelerin görünmez kahramanlarından birinin de menteşe olduğu fikriyle; menteşenin gerek işlev gerekse maliyet olarak önemini daha iyi anlaşılmış bulunmaktayız. Bu sebeple en iyi kailiteyi en uygun fiyatlarla sunmak için çalışıyoruz. Mensan Menteşe, ilklerin temsilcisi ve çevreye duyarlı teknolojisi ile büyüyen pazar ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinmiş olup, insana ve geleceğe yatırıma devam etmektedir. AR-GE çalışmalarımız da aralıksız sürmektedir.

Mensan Menteşe Misyon & Vizyon

Müşterilerimiz için sunduğumuz ürünlere değer katarak yüksek kalite standartlarında hizmet üretmek,
Dürüstlükten ödün vermeden hizmetlerimize devam etmek,
Müşteri beklentilerinin üstünde hizmet verme bilinci,
İnternet ortamında ihtiyaçlara yönelik bir zemin hazırlamak.

Türkiye'nin öncü markaları arasına girmek,
Çığır açan yenilikler sunmak,
“ Menteşe ” teriminin tek karşılığı olmak.

Mensan Menteşe Kalite Politikası

Ekonomik ve sosyal değişimin yarattığı toplumsal beklenti ve ihtiyaçlara uygun olarak hizmetlerimizi sürekli iyileştirmek, geliştirmek ve çeşitlendirmek, Ticaret yaşamının unsurlarını oluşturan tüm kesimlerin çıkarlarını gözeten ve dengeleyen, güvenli ve barışçı bir uzlaşı ortamının oluşumuna katkıda bulunmak.